Гостьова книга


-
Залишайте будь ласка відгуки і пропозиції в коментарях
-

3 коментарі:

 1. Найважливіше для людини - це мати гарну сімю і знайти своє покликання. Щодо останнього, то мало кому вдається знайти роботу відповідно до зову серця. У Вашому випадку - це стовідсоткове попадання. Я зустрічала небагато вчителів, до яких би так линули і бігли учні, як до вас у майстерню. Причому і дівчата, і хлопці. Ви вмієте їх заохотити, та й самі маєте золоті руки. Успіхів Вам і надалі, підтримки родини і колег та віри у себе і своїх учнів - вони Вас люблять.

  ВідповістиВидалити
 2. Валерій Миколайович вміло використовує різні матеріали, інструменти, технічні засоби навчання. різноманітний дидактичний матеріал, обґрунтовано добираючи способи організації діяльності учнів, завжди добивається високої щільності уроків. Вчитель завжди намагається поєднати теорію з практикою: розробляє, конструює та виготовляє вироби з подальшим використанням їх практично.

  ВідповістиВидалити
 3. Про результативність роботи вчителя говорить той факт, що протягом багатьох років він працює без невстигаючих, а якісний показник успішності учнів становить 94%. Його вихованці займають призові місця на районних предметних олімпіадах з трудового навчання.

  Скромний, стриманий, урівноважений. Має авторитет серед дітей, батьків, колег, громадськості.
  Вчителю притаманна активність, ініціативність, прагнення до творчості, висока відповідальність, широка технічна ерудиція, глибока професійна компетентність.

  ВідповістиВидалити